Znalazłeś się tutaj dlatego, że przed chwilą zapoznałeś się ze wstępną kalkulacją kosztów przedstawioną przez naszego Partnera SOLTECH ENERGY związaną z inwestycją pod nazwą „pompa ciepła”. To, że tutaj jesteś oznacza, że kwoty które zobaczyłeś Cię zaintrygowały i postanowiłeś sprawdzić co się pod tym wszystkim kryje.

No i właśnie o to chodziło.

Dlaczego?

Ano dlatego, że ta cała pompa ciepła to nie jest kupno kilograma gwoździ, tylko coś troszkę bardziej zaawansowanego. 

Przypomnij sobie ile razy np. nosząc się z zamiarem kupna jakiegoś sprzętu RTV lub AGD zagadnąłeś sprzedawcę w jakimś MEDIA…..coś tam, aby dowiedzieć się, czy Twój zamysł jest słusznym lub prosiłeś aby Ci sprzedawca coś doradził. Ile spośród tych razy byłeś zadowolony z tego jaką odpowiedź usłyszałeś?

Dlaczego kupno miksera, czy żelazka musi być poparte argumentami, bo nie do końca wiesz czy wybrać to, czy tamto? Czy ta cena jest warta tej jakości, czy może tylko znaczek tyle kosztuje?

No właśnie… a mikser to mikser

Dlatego… zwolnij na chwilkę, zrób sobie kawę, popcorn w mikrofali i posłuchaj tego czym chcemy się z Tobą podzielić abyś dokonał poprawnego wyboru w temacie pompy ciepła.

Powiększ sobie poniższą prezentację i sprawdź, czy znajdziesz tam odpowiedzi ….,a może dopiero uświadomisz sobie, że powinieneś mieć pytania…

 

Cooo….? Sporo tego prawda?

Ważne jest abyś zapamiętał, że wiemy co, wiemy jak i mamy doświadczenie.

Traktujemy każdego klienta z osobna, przyglądając się oczekiwaniom, możliwościom, preferencjom itp. Może przez tą dociekliwość troszkę dłużej poczekasz na tą wykonawczą ofertę, ale z pewnością będziesz miał świadomość, że nie jest to oferta sztampowa tylko przeanalizowana i uszyta pod Twoje oczekiwania.

Pierwszym krokiem abyśmy mogli pogłówkować nad Twoją instalacją jest zebranie od Ciebie nie małej ilości informacji.

Są to informacje różnego typu, jak np. ile osób będzie korzystało z ciepłej wody, ale również typu, czy w Twojej kotłowni znajduje się zawór trójdrogowy oraz jakie masz średnice rur itp.

Tak, wiemy, dla jednych to pytania trywialne, ale dla innych mogą być dość kłopotliwe.

Dlatego nie chcemy zostawić Cię z tym problemem samego i chcielibyśmy pomóc Ci odpowiedzieć na te wszystkie pytania bez błędu, ponieważ tylko rzetelne informacje mają sens przy doborze sprzętu, który będzie miał u Ciebie pracować.

Abyś widział nasze pełne zaangażowanie w Twój problem, chcielibyśmy do Ciebie przyjechać, przeprowadzić z Tobą wywiad, zerknąć trochę tu, trochę tam, zrobić kilka zdjęć poznać Twoje preferencje, wypełnić 8 stronicowy arkusz audytu doborowego itp. Wówczas mamy pewność, że informacje, które zebraliśmy są kompletne i zgodne z rzeczywistością.

… no ale wiesz… nic za free … niestety

… a może właśnie stety

Sam wiesz, że jak ktoś ma coś zrobić za darmo, to albo nie ma na to czasu, albo zrobi to na odp….

No tak to już działa, że w dzisiejszych czasach ten czas kosztuje. Ale….

…. ale nie jest tak źle

skoro tutaj jesteś, to znaczy, że zapoznałeś się z orientacyjną ceną naszej usługi montażu/modernizacji opartej o pompę ciepła. No i skoro znając tą cenę nadal tutaj jesteś, to masz świadomość wartości swoich pieniędzy i raczej chcesz je dobrze ulokować, a nie poddać się emocjom i wydać byle taniej, a później mieć nadzieję, że się dobrze wydało te pieniądze.

No ok, do sedna…
przyjedziemy do Ciebie, zobaczymy co w trawie piszczy itp za kwotę 500 zł. I tutaj mała niespodzianka. Właśnie dlatego, że trafiłeś tutaj z ramienia SOLTECH ENERGY jest to kwota 500 zł. Cena regularna to 1000 zł. 

Ale to 500 zł jest to kwota, którą przedpłacisz nam na rzecz przyszłej usługi, jaką będziemy mieli dla Ciebie wykonać, czyli w końcowym rozliczeniu będziesz miał tą kwotę odjętą od końcowej płatności. W ofercie wykonawczej będzie wyszczególniona ta kwota jako „wizja lokalna/audyt”, tak aby jej wartość się nie zagubiła w procesie.

…. no ale co jeśli….

… no tak … jeśli jednak okaże się, że z niewyjaśnionych przyczyn zrezygnujesz z dalszej współpracy z nami, to jednak za raptem pięć stówek będziesz miał w posiadaniu raport po wykonanej wizji, z którego dowiesz się wielu interesujących informacji.

Będziesz miał podkładkę do weryfikacji kolejnych oferentów jeśli chodzi o poprawność doboru mocy urządzenia, zaleceń, co mógłbyś zrobić aby było jeszcze ekonomiczniej, lub informację co koniecznie musisz wykonać, bez czego montaż pompy ciepła będzie dla Ciebie strzałem w kolano.